Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın.Yüzgüleç Yapı olarak 1995 yılından beri kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden İnşaat ve Mimarlık alanında bir çok başarılı projelere imza attık.

Referanslarımız arasında Amerikan Konsolosluğu, İzmit ve İstanbul'da Çelik Yat Proteksan Gemi Tersanelerinden Konut-Daire, İş Merkezi ve Özel yapılar olmak üzere çok geniş geniş bir portföyümüz vardır.

- VİZYONUMUZ

Takım çalışması, dürüstlük ve hizmet mükemmelliğini kendisine ilke edinmiş çalışanlarıyla üretici, sürdürülebilir bir iş stratejisi geliştirerek uluslararası standartlarda tüm Dünya'ya İnşaat Yapı ve Mühendislik hizmeti sunmaktadır. Hizmet anlayışımızın merkezinde müşterilerimizin isteklerine dinamik çözümler üretmek gelir. Uzun yıllardır inşaat piyasasında hizmet veren firmamız kazanmış olduğu deneyimlerle müşterilerine kaliteli ve uygun yapı fırsatları sunmak, finansal kaynaklara ulaşmada yardımcı olmak, yeni iş alma ve yeni proje üretmede ihtiyaç duyulan bilgi donanımını sağlamak konularında danışmanlık desteği vermektedir.

- MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ve stratejik ortaklarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi ve örnek şirket olmaktır.

about

Rakamlarla Yüzgüleç Yapı & Mimarlık

Kuruluşumuzdan günümüze bizi ve yaptıklarımızı özetleyen rakamsal istatistiklere göz atın.

3,000+ Sunulan Portföy

3,672 Görüşme

2,820 Satılan / Kiralanan
Gayrimenkul

3,192 Mutlu Müşteriler

Doğru yatırım, Kazandırır!.

Bize danışmadan, karar vermeyin...

Hemen Ara!
© 2020 | Yüzgüleç Yapı & Mimarlık | Tüm Hakları Saklıdır...

Web Tasarım: İdeal Teknoloji Grup